Prima şedinţă extraordinară pe anul 2014 a Consiliului Local al

Astăzi, 9 ianuarie 2014, începând cu ora 11,00, Consiliul Local al Municipiului Giurgiu s-a întrunit în sala de şedinţe proprie din Bulevardul Bucureşti, nr. 49-51, în cadrul primei şedinţe extraordinare din anul 2014.
Pe ordinea de zi a şedinţei s-au aflat patru proiecte de hotărâri cu privire la acordarea unui sprijin financiar Asociaţiei Club Sportiv Municipal Dunărea Giurgiu, acordarea unui sprijin financiar Asociaţiei „Eden Green”, modificarea Actului Constitutiv şi al Statutului Asociaţiei Clubul Sportiv Municipal Dunărea Giurgiu, precum şi cu privire la aprobarea excedentului secţiunii de funcţionare şi excedentului secţiunii de dezvoltare din excedentul bugetului local pe anul 2013 şi utilizarea excedentului bugetar rezultat la încheierea exerciţiului bugetar 2013.
Toate cele patru proiecte de hotărâri au fost aprobate cu unanimitate de voturi de către cei 15 consilieri locali prezenţi.

Ultima modificare: 09.01.2014 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Situatie sub control la GEP – la Giurgiu nu exista probleme cu incalzirea